Long Island Wrestling Association

 

Donate to Support
the LIWA

Contacts

Association Office
LIWA
117 Dale Dr
Oakdale, NY 11769


Webmaster
Steve Meehan
stevemeehan0809 @ gmail.com

 

  NYSPHSAA Wrestling Championship Placewinners

Section School Year Division Place Wgt Name Grade
3 Mexico 1963 1 2 95 Don Hillick
3 Frankfort-Schuyler 1963 1 2 103 Ernie Sportello
3 Baldwinsville 1963 1 4 112 Terry Litterbrant
3 Mohawk 1963 1 4 120 Mike Snyder
3 Sherburne-Earlville 1963 1 2 127 Joe Gombers
3 Auburn 1963 1 1 154 Kurt Kuppinger
3 Rome Free Academy 1963 1 3 165 Frank Peraino
3 Cortland 1963 1 3 180 Dick Hartford
3 Rome Free Academy 1963 1 2 Unl Tom Myslinski
3 East Syracuse-Minoa 1964 1 4 112 Richard Argus
3 Canastota 1964 1 4 120 Richard New
3 Sherburne-Earlville 1964 1 4 127 Joe Gombers
3 Frankfort-Schuyler 1964 1 4 138 Charles Scaparo
3 Sauquoit Valley 1964 1 4 154 Steve Gifford
3 Fulton 1964 1 2 165 Dawson Hayden
3 Canastota 1965 1 2 127 Richard New
3 Sherburne-Earlville 1965 1 1 138 Rich Koenig
3 Frankfort-Schuyler 1965 1 2 180 Joe Ferraro
3 Cortland 1966 1 3 133 Ben Mastronardi
3 Sherburne-Earlville 1966 1 2 145 Rich Koenig
3 Watertown 1966 1 2 165 Rick Schneider
3 Frankfort-Schuyler 1966 1 1 180 Joe Ferraro
3 Oneonta 1966 1 3 Hwt Mike Sparaco
3 Chittenango 1966 1 4 Unl Ward Bennett
3 West Genesee 1967 1 4 112 Peter Obit
3 Frankfort-Schuyler 1967 1 3 120 Don Marrone
3 Baldwinsville 1967 1 3 127 Steve Morgan
3 Whitesboro 1967 1 4 133 John Quackenbush
3 Frankfort-Schuyler 1967 1 1 145 Mike Spohn
3 Herkimer 1967 1 4 180 Lou Natarelli
3 Frankfort-Schuyler 1968 1 1 120 Don Marrone
3 Auburn 1968 1 4 138 Stan Rogers
3 Watertown 1968 1 4 165 Don Dixon
3 Clayton 1968 1 2 180 Mike Ivy
3 Watertown 1968 1 3 Unl Keith Rose
3 Sherburne-Earlville 1969 1 1 145 Jerry Siefert
3 Baldwinsville 1969 1 4 165 Dick Hatten
3 Skaneateles 1969 1 1 215 Bill McCauley
3 Watertown 1969 1 2 250 Keith Rose
3 Little Falls 1970 1 4 98 Andy Little
3 Liverpool 1970 1 3 107 Bob Modeland
3 West Genesee 1970 1 2 115 Dan Monroe
3 Baldwinsville 1970 1 1 123 Bob Medina
3 Ilion 1970 1 4 130 Pete Keddell
3 Lowville 1970 1 2 137 Karl Swerdoski
3 West Genesee 1970 1 3 155 Dave Crawford
3 Cortland 1970 1 2 165 Charles Wright
3 Marcellus 1970 1 3 185 Ted Kinder
3 Cooperstown 1970 1 1 215 Mike Phillips
3 Watertown 1970 1 1 250 Keith Rose
3 Fulton 1971 1 3 98 Jerry Jacobson
3 West Genesee 1971 1 2 112 Dan Hunt
3 Indian River 1971 1 1 138 Stu Gillette
3 South Jefferson 1971 1 3 145 Dale Porter
3 Lowville 1971 1 4 155 Bruce Jantzi
3 Whitesboro 1971 1 3 167 Dave Remick
3 Westhill 1971 1 1 177 Eric Bratt
3 West Genesee 1971 1 1 215 Jim Rosecrans
3 Baldwinsville 1972 1 3 98 Clay Scott
3 LaFargeville 1972 1 3 112 Randy Gillette
3 West Genesee 1972 1 1 119 Dan Hunt
3 Cicero-North Syracuse 1972 1 3 126 Pat Greene
3 Herkimer 1972 1 2 138 Tom Marriott
3 Watertown 1972 1 1 145 Tom Capone
3 Fulton 1972 1 2 167 Greg Stevens
3 Baldwinsville 1973 1 2 98 George Medina
3 Fayetteville-Manlius 1973 1 3 105 Jim Kimple
3 Fulton 1973 1 3 112 Randy Gillette
3 West Genesee 1973 1 1 119 Dan Hunt
3 Cicero-North Syracuse 1973 1 3 126 Pat Greene
3 North Syracuse 1973 1 2 138 John Janiak
3 Watertown 1973 1 1 145 Tom Capone
3 Westhill 1973 1 3 167 Joe Davitt
3 Fulton 1973 1 1 177 Greg Stevens
3 North Syracuse 1973 1 4 215 Jim Markert
3 Baldwinsville 1974 1 4 98 George Medina
3 Fayetteville-Manlius 1974 1 4 105 Phil Same
3 West Genesee 1974 1 1 119 Dan Hunt
3 Fulton 1974 1 1 126 Randy Gillette
3 North Syracuse 1974 1 4 132 Dick Richer
3 Baldwinsville 1974 1 4 138 Dave Cole
3 South Jefferson 1974 1 6 167 Ron Jerome
3 CBA Syracuse 1974 1 5 215 Joe Ranieri
3 Baldwinsville 1974 1 1 250 Dan Lang
3 LaFayette 1975 1 2 98 Mike Carroll
3 Watertown 1975 1 3 112 Greg Ely
3 Baldwinsville 1975 1 3 119 George Medina
3 Watertown 1975 1 6 126 Kevin Marra
3 Sandy Creek 1975 1 5 138 John Clark
3 New Hartford 1975 1 6 145 Sal Stokes
3 South Jefferson 1975 1 3 167 Bruce Porter
3 Fulton 1975 1 3 177 Van Watkins
3 Lowville 1975 1 2 215 John Tabolt
3 Baldwinsville 1976 1 6 91 Carl Kristeller
3 Bishop Ludden 1976 1 3 112 John Elmer
3 Skaneateles 1976 1 6 126 Steve Groce
3 Jordan-Elbridge 1976 1 2 138 Mike Blair
3 Carthage 1976 1 6 145 Bill Wilson
3 Indian River 1976 1 6 155 Walt Osier
3 West Genesee 1976 1 2 167 Mike Ponzo
3 Mohawk 1976 1 5 177 Dan Forbes
3 Westhill 1976 1 3 215 Dave Hudson
3 CBA Syracuse 1977 1 2 91 Matt Coolican So.
3 East Syracuse-Minoa 1977 1 4 98 Joe Labbate So.
3 Bishop Ludden 1977 1 2 112 John Elmer Sr.
3 Westhill 1977 1 1 126 Barry Barone Sr.
3 Baldwinsville 1977 1 1 132 Tom Pickard Sr.
3 East Syracuse-Minoa 1977 1 3 138 Andy Breidis Sr.
3 Morrisville-Eaton 1977 1 5 145 Rick Cruickshank Jr.
3 South Jefferson 1977 1 4 155 Rick Roberts Sr.
3 Ilion 1977 1 6 167 Tim Hyer Jr.
3 New Hartford 1977 1 2 177 Charbal Karrat Jr.
3 Auburn 1977 1 1 250 Jim Dunster Sr.
3 North Syracuse 1978 1 4 91 Mike Catania Fr.
3 CBA Syracuse 1978 1 2 98 Matt Coolican Jr.
3 East Syracuse-Minoa 1978 1 2 105 Joe Labbate Jr.
3 Beaver River 1978 1 5 112 Steve Grau Sr.
3 Liverpool 1978 1 5 126 Gary Herrmann Jr.
3 New Hartford 1978 1 3 132 Mike St. Amour Sr.
3 Baldwinsville 1978 1 1 145 Tom Pickard Sr.
3 Fulton 1978 1 2 155 Steve Distin Jr.
3 New Hartford 1978 1 1 177 Charbel Karrat Sr.
3 Beaver River 1978 1 3 215 Dick Meyer Sr.
3 West Genesee 1978 1 1 250 Jim Sleeper Sr.
3 Lowville 1979 1 4 91 Dean Rice So.
3 Fowler 1979 1 4 98 Gary Coleman Jr.
3 East Syracuse-Minoa 1979 1 3 105 Joe Labbate Sr.
3 Lowville 1979 1 6 112 Bob Tiffany Sr.
3 Morrisville-Eaton 1979 1 2 119 Dale Petroff Sr.
3 Fulton 1979 1 3 126 Mark Shortsleeve Jr.
3 South Jefferson 1979 1 4 132 Bill Cool Sr.
3 South Jefferson 1979 1 3 138 Joe Ramus Sr.
3 Watertown 1979 1 1 145 Pete Capone Jr.
3 Lowville 1979 1 4 155 Duane Berry Jr.
3 North Syracuse 1979 1 3 167 Kurt Honis Sr.
3 Baldwinsville 1979 1 3 177 Mike Connors Jr.
3 Sauquoit Valley 1979 1 5 215 Jim Smith Sr.
3 Baldwinsville 1979 1 5 250 Ed Krupka Sr.
3 New Hartford 1980 1 1 91 Brett Cook
3 New Hartford 1980 1 5 112 Jeff Mettais
3 North Syracuse 1980 1 3 119 Mike Catania
3 Fulton 1980 1 2 126 Mark Shortsleeve
3 Jordan-Elbridge 1980 1 5 132 Marty Lynch
3 Baldwinsville 1980 1 2 138 John Pickard
3 Beaver River 1980 1 1 145 Mike Ramos
3 Watertown 1980 1 1 155 Pete Capone
3 Liverpool 1980 1 5 167 Mark Berryhill
3 Baldwinsville 1980 1 1 177 Mike Connors
3 Lowville 1980 1 4 215 Terry Bernat
3 East Syracuse-Minoa 1980 1 6 250 Bill Marcely
3 New Hartford 1981 1 1 91 John Pauley So.
3 North Syracuse 1981 1 3 126 Mike Catania Sr.
3 Jordan-Elbridge 1981 1 4 132 Marty Lynch Sr.
3 East Syracuse-Minoa 1981 1 4 145 Vince Martino Sr.
3 Oswego 1981 1 1 177 Jim Matteson Jr.
3 Liverpool 1981 1 4 215 Tim Green Jr.
3 New Hartford 1981 1 6 250 Dan Dischavo Sr.
3 Canastota 1982 1 1 91 David Gleeson Jr.
3 Copenhagen 1982 1 4 98 Merle Zehr So.
3 Beaver River 1982 1 2 112 Mark Virkler Sr.
3 Fulton 1982 1 1 126 Ron LaBeef Sr.
3 Watertown 1982 1 5 132 David Recor Sr.
3 Fulton 1982 1 1 167 Lelan Rogers Sr.
3 Oswego 1982 1 1 177 Jim Matteson Sr.
3 Liverpool 1982 1 1 215 Tim Green Sr.
3 Liverpool 1982 1 5 250 Rick George Sr.
3 Morrisville-Eaton 1983 1 4 91 Doug Younds Fr.
3 New Hartford 1983 1 4 105 John Pauley Sr.
3 Baldwinsville 1983 1 2 119 Kevin Johnson Sr.
3 Rome Free Academy 1983 1 5 126 John Balog Sr.
3 New Hartford 1983 1 5 132 Dan Keating Sr.
3 Oswego 1983 1 1 138 Brian Akley Sr.
3 Fulton 1983 1 3 145 Mike Narewski Sr.
3 Fulton 1983 1 5 155 Jeff Merritt Jr.
3 Fowler 1983 1 5 215 Stan Williams Sr.
3 Lowville 1983 1 2 250 Randy Morrison Jr.
3 Baldwinsville 1984 1 2 91 Joe Loffredo Sr.
3 Baldwinsville 1984 1 6 98 Chip Pettit Jr.
3 Mexico 1984 1 3 119 Steve Bradish Jr.
3 Fulton 1984 1 3 132 Dave Angeleri Sr.
3 Beaver River 1984 1 2 138 Tom Becker Sr.
3 Lowville 1984 1 5 145 Andy Rice Sr.
3 Baldwinsville 1984 1 6 177 Pat Conners Sr.
3 Lowville 1984 1 1 250 Randy Morrison Sr.
3 Jordan-Elbridge 1985 1 2 91 Brian Darling Jr.
3 Baldwinsville 1985 1 4 105 Chip Pettit Sr.
3 East Syracuse-Minoa 1985 1 5 112 Chris Labbate Sr.
3 Fulton 1985 1 3 119 John Howard Jr.
3 Cortland 1985 1 6 132 Rob Price Jr.
3 Canastota 1985 1 4 138 Nick Zupan Sr.
3 Liverpool 1985 1 6 145 Dan Drake Sr.
3 Canastota 1985 1 5 177 Jim Mason Sr.
3 Fulton 1985 1 4 215 Randy Cotton Jr.
3 Central Square 1985 1 1 250 George Korthas Sr.
3 Fulton 1986 1 4 98 Kurt Miner Sr.
3 Jordan-Elbridge 1986 1 4 105 Brian Darling Sr.
3 Jordan-Elbridge 1986 1 3 112 Jeff Jayne Sr.
3 Morrisville-Eaton 1986 1 5 126 Doug Youngs Sr.
3 Jordan-Elbridge 1986 1 2 132 Steve Blair Sr.
3 Canastota 1986 1 5 145 Tom Gleason Jr.
3 Herkimer 1986 1 4 155 John Richard Sr.
3 Fulton 1986 1 3 215 Randy Cotton Sr.
3 Baldwinsville 1986 1 2 250 Patrick Halpin Jr.
3 Madison 1987 1 2 91 Lenny Combs Jr.
3 Fulton 1987 1 4 112 Mark Woodworth Sr.
3 South Jefferson 1987 1 4 119 Jim Creighton Sr.
3 East Syracuse-Minoa 1987 1 3 132 Rick Grevelding Sr.
3 Canastota 1987 1 3 145 Tom Gleason Sr.
3 Canastota 1987 1 3 155 Mike New Sr.
3 Jordan-Elbridge 1987 1 4 167 Rory Thorpe Jr.
3 Baldwinsville 1987 1 2 215 Pat Halpin Sr.
3 Baldwinsville 1987 1 3 250 Art Bittel Sr.
3 Madison 1988 1 5 91 Kurt Peavey Sr.
3 Madison 1988 1 2 98 Lenny Combs Sr.
3 Fulton 1988 1 2 105 Rick Pawlewicz Sr.
3 South Jefferson 1988 1 2 119 Paul Creighton Sr.
3 Sauquoit Valley 1988 1 6 132 Ralph Howard Sr.
3 Indian River 1988 1 5 138 Roger Howard Sr.
3 Watertown 1988 1 2 145 Seamus Lyman So.
3 Lowville 1988 1 3 155 Mike Aubel Sr.
3 Jordan-Elbridge 1988 1 2 167 Rory Thorpe Sr.
3 New Hartford 1988 1 6 215 Ron Vitullo Jr.
3 Canastota 1988 1 3 250 David Palmer Sr.
3 Tully 1989 1 2 91 Craig Conant Fr.
3 Baldwinsville 1989 1 5 98 Tojo Poole Sr.
3 Fulton 1989 1 5 119 Chad Sheldon Jr.
3 Cato-Meridian 1989 1 5 132 Ryan DenHaese Sr.
3 Mexico 1989 1 2 145 Don Duell Sr.
3 Watertown 1989 1 1 155 Seamus Lyman Jr.
3 New Hartford 1989 1 1 215 Ron Vitullo Sr.
3 Canastota 1990 1 6 91 John Tyler Fr.
3 Whitesboro 1990 1 4 98 Terry Showalter 8th
3 Fowler 1990 1 5 105 Mike Jamison Jr.
3 Beaver River 1990 1 4 119 Bryant Roggie Jr.
3 Fulton 1990 1 6 126 Chad Sheldon Sr.
3 South Jefferson 1990 1 3 132 Jeff LaFlamme Sr.
3 Fowler 1990 1 5 138 Kareeb Howard Jr.
3 Watertown 1990 1 2 167 Seamus Lyman Sr.
3 Baldwinsville 1990 1 1 177 Todd Webb Sr.
3 Marcellus 1990 1 6 215 Percy Clarke Sr.
3 Indian River 1990 1 3 250 Jamee Call Jr.
3 Fowler 1991 1 2 91 Todd Rutecki Sr.
3 Fowler 1991 1 1 105 Mike Jamison Sr.
3 Baldwinsville 1991 1 2 112 Chris Cali Sr.
3 Beaver River 1991 1 2 119 Bryan Roggie Sr.
3 New Hartford 1991 1 1 132 Steve Caruso Sr.
3 Fowler 1991 1 1 138 Kareeb Howard Sr.
3 Fulton 1991 1 4 167 John Noel Sr.
3 New Hartford 1991 1 3 177 John Vitullo Sr.
3 Chittenango 1991 1 4 215 Bruce Thomas Sr.
3 Canastota 1992 1 3 91 Benjamin New Fr.
3 Beaver River 1992 1 2 98 Gary Wolff Jr.
3 New Hartford 1992 1 3 119 Terry Showalter So.
3 Baldwinsville 1992 1 2 126 John DeMoors Sr.
3 Fulton 1992 1 5 132 Bill Hayden Jr.
3 Indian River 1992 1 5 138 Aaron Cook Sr.
3 South Jefferson 1992 1 4 145 Brian Lawton Sr.
3 Fulton 1992 1 4 155 Shayne Bogardus Sr.
3 Fulton 1992 1 6 167 Matt Kitts Sr.
3 Fulton 1992 1 4 177 C.P. Carroll Sr.
3 Adirondack 1992 1 4 215 Jason Gleasman Jr.
3 Mexico 1992 1 5 250 Travis Kidder Sr.
3 New Hartford 1993 1 2 91 David Caruso So.
3 Canajoharie 1993 1 5 98 Nathan Haig Jr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 1993 1 5 119 Terrence Oliver Sr.
3 Canastota 1993 1 1 126 Terry Showalter Jr.
3 Richfield Springs 1993 1 1 138 Greg Shaw Sr.
3 West Genesee 1993 1 6 145 Jim Dwyer Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 1993 1 2 155 Todd Cutrie Sr.
3 Chittenango 1993 1 3 177 Rusty Dean Jr.
3 Adirondack 1993 1 1 215 Jason Gleasman Sr.
3 Pulaski 1993 1 4 250 David Blodgett Sr.
3 Mohawk 1994 1 6 91 Pat Nardi Jr.
3 New Hartford 1994 1 1 98 David Caruso Jr.
3 Canastota 1994 1 5 119 Ben New Jr.
3 Canastota 1994 1 1 126 Terry Showalter Sr.
3 South Jefferson 1994 1 3 132 Rob Lawton Jr.
3 Cooperstown 1994 1 2 155 Tom Murphy Sr.
3 Beaver River 1994 1 2 167 Gene Roggie Jr.
3 Beaver River 1994 1 4 177 Charlie Walseman Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 1994 1 1 250 John LaGrange Sr.
3 Mohawk 1995 1 4 91 Pat Nardi Sr.
3 Jordan-Elbridge 1995 1 5 105 Tony Burkinshaw Jr.
3 New Hartford 1995 1 3 112 David Caruso Sr.
3 Fulton 1995 1 4 119 Matt Mahar Sr.
3 Canastota 1995 1 1 126 Ben New Sr.
3 Canastota 1995 1 4 132 Robert Buyea Sr.
3 South Jefferson 1995 1 2 138 Robert Lawton Sr.
3 Beaver River 1995 1 4 155 Chris Roggie Jr.
3 Whitesboro 1995 1 3 167 Dan Marsch Sr.
3 Beaver River 1995 1 6 177 Gene Roggie Sr.
3 Oneida 1996 1 3 91 Justin Lohr So.
3 Mexico 1996 1 5 98 Joelon Williams Fr.
3 Camden 1996 1 4 105 Brice Kelly So.
3 Morrisville-Eaton 1996 1 4 112 Jody Avery Jr.
3 Marcellus 1996 1 5 119 Chris Barnes Jr.
3 Frankfort-Schuyler 1996 1 6 132 Charlie Scaparo Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 1996 1 2 138 Stan Greene Sr.
3 Beaver River 1996 1 4 145 Eric Roggie Sr.
3 Beaver River 1996 1 2 155 Chris Roggie Sr.
3 Fulton 1996 1 1 167 Mike Kitts Sr.
3 Cicero-North Syracuse 1996 1 3 177 John Eschenfelder Sr.
3 Canastota 1996 1 4 215 Dale Griffith Sr.
3 Fulton 1996 1 4 250 Dave Lasher Sr.
3 Watertown 1997 1 2 96 Aaron Hludzenski Fr.
3 Marcellus 1997 1 2 103 John Heffernan Jr.
3 Morrisville-Eaton 1997 1 1 112 Jody Avery Sr.
3 Cooperstown 1997 1 2 119 Packy Burke Jr.
3 Camden 1997 1 2 130 Brice Kelly Jr.
3 Beaver River 1997 1 5 135 Josh Rice Sr.
3 Cicero-North Syracuse 1997 1 2 140 Jeff Holmes Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 1997 1 2 145 Stan Greene Sr.
3 South Jefferson 1997 1 3 152 Gary Cooper Sr.
3 Copenhagen 1997 1 5 160 Ben Cooper Sr.
3 New Hartford 1997 1 1 171 Dan Perry Jr.
3 Carthage 1997 1 4 189 Mike Duman Jr.
3 Cicero-North Syracuse 1997 1 3 220 Lou Chamoun Sr.
3 Beaver River 1998 1 6 96 Dave LaPlante 8th
3 Vernon-Verona-Sherrill 1998 1 5 103 Justin Lohr Sr.
3 Watertown 1998 1 3 112 Aaron Hludzenski So.
3 South Jefferson 1998 1 6 119 Steve Porter Sr.
3 Cooperstown 1998 1 1 130 Packy Burke Sr.
3 South Lewis 1998 1 5 135 Mike Byrne Sr.
3 Baldwinsville 1998 1 3 145 Dan Horning Jr.
3 South Jefferson 1998 1 2 160 Gary Cooper Sr.
3 New Hartford 1998 1 1 171 Dan Perry Sr.
3 Dolgeville 1998 1 4 189 Marc Tanner Sr.
3 Ilion 1998 1 2 215 Brad Darrow Sr.
3 Beaver River 1998 1 4 275 Scott Greenwood Sr.
3 Whitesboro 1999 1 5 103 Grant Roser Sr.
3 Mexico 1999 1 5 130 Dan Smith Sr.
3 Mexico 1999 1 3 135 Joelon Williams Sr.
3 Fulton 1999 1 5 171 Nick Hansen Jr.
3 Watertown 2000 1 3 103 Joe Jewett So.
3 Marcellus 2000 1 6 119 Matt Barnes Jr.
3 South Lewis 2000 1 6 125 Nick Munn Sr.
3 Baldwinsville 2000 1 2 130 Chris Horning So.
3 South Lewis 2000 1 2 145 Ben Morczek Sr.
3 South Jefferson 2000 1 5 152 Chuck Dibble Sr.
3 Fulton 2000 1 5 171 Nick Hansen Sr.
3 Mexico 2000 1 5 215 Luke Bickford Sr.
3 Morrisville-Eaton 2001 1 4 96 Paul LeBlanc 8th
3 Fulton 2001 1 5 103 Josh LeVea So.
3 Indian River 2001 1 3 112 Joe Jewitt Jr.
3 Lowville 2001 1 2 130 Josh Herzig Jr.
3 Baldwinsville 2001 1 3 140 Chris Horning Jr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2001 1 5 145 Andy Boice Sr.
3 General Brown 2001 1 4 152 Jordan Call Sr.
3 Sandy Creek 2001 1 6 160 Bill Lance Sr.
3 Marcellus 2001 1 3 189 Pat Bennett Sr.
3 East Syracuse-Minoa 2001 1 5 215 Chris Doran Jr.
3 Herkimer 2002 1 6 96 Joel Ahern So.
3 Baldwinsville 2002 1 3 103 Corey Farnham Sr.
3 Indian River 2002 1 3 125 Joe Jewett Sr.
3 Lowville 2002 1 2 135 Josh Herzig Sr.
3 Morrisville-Eaton 2002 1 6 140 Treavor LeBlanc So.
3 Baldwinsville 2002 1 2 145 Chris Horning Sr.
3 Baldwinsville 2002 1 5 152 Gene Lang Jr.
3 Ilion 2002 1 6 160 Jordan Burger Jr.
3 Lowville 2002 1 6 171 Jeff Peebles Sr.
3 Carthage 2002 1 4 189 Wayne Foster Sr.
3 Mexico 2002 1 3 275 Chris Cowen Jr.
3 Mexico 2003 1 2 96 Kevin Smith 8th
3 Canastota 2003 1 3 103 Errol Scheid Jr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2003 1 6 112 Alan Boice Jr.
3 Lowville 2003 1 4 125 Taylor Malone Jr.
3 Mohawk 2003 1 4 130 Chris Davis Jr.
3 Fowler 2003 1 4 140 Martino Barletta Jr.
3 Tully 2003 1 6 160 Adam Sellwood Sr.
3 Ilion 2003 1 4 171 Jordan Burger Sr.
3 Carthage 2003 1 3 189 Mike Hadley Sr.
3 Mexico 2003 1 3 275 Chris Cowen Sr.
3 Fulton 2004 1 4 96 Derrick Bartlett Sr.
3 Baldwinsville 2004 1 1 103 Shawn Farnham Jr.
3 Mexico 2004 1 2 112 Kevin Smith Fr.
3 Cortland 2004 1 4 119 Jay Nicklas Sr.
3 Phoenix 2004 1 6 125 Anwar Goeres So.
3 Fowler 2004 1 5 140 Martino Barletta Sr.
3 Cicero-North Syracuse 2004 1 6 145 Joe Dolson Jr.
3 Mexico 2004 1 5 152 Ryan Fleming Sr.
3 Fulton 2004 1 5 160 Zach Bogardus Sr.
3 Fulton 2004 1 5 171 Mike Vant Sr.
3 East Syracuse-Minoa 2004 1 4 189 Charley Taylor Sr.
3 South Jefferson 2004 2 2 96 Justin Lister
3 Mohawk 2004 2 5 103 Justin Seifried
3 Beaver River 2004 2 3 112 Joe Widrick
3 Beaver River 2004 2 5 119 Shane Roggie
3 Lowville 2004 2 1 125 Taylor Malone
3 Homer 2004 2 6 130 Toby Reese
3 Mohawk 2004 2 3 135 Chris Davis
3 Onondaga 2004 2 3 140 Don Cummings
3 Adirondack 2004 2 5 145 Dave Ballard
3 Tully 2004 2 4 152 Sam Sirota
3 Morrisville-Eaton 2004 2 4 160 Trevor LeBlanc
3 Canastota 2004 2 4 171 Dan Gaglianese
3 Canastota 2004 2 5 189 Travis Chase
3 Cooperstown 2004 2 2 215 Brendan Hill
3 Cato-Meridian 2004 2 6 275 Tim LaRose
3 Watertown 2005 1 5 96 Shaun Bohn Fr.
3 Baldwinsville 2005 1 2 112 Shaun Farnham Sr.
3 Mexico 2005 1 2 119 Kevin Smith So.
3 Watertown 2005 1 4 130 Brandon Gentile Sr.
3 Mexico 2005 1 3 140 Derrick Smith Sr.
3 West Genesee 2005 1 3 215 Jason Mowers Sr.
3 Liverpool 2005 1 2 275 David Sanders Sr.
3 Watertown 2005 2 2 96 Kenneth Kampnich 8th
3 South Lewis 2005 2 1 103 Nick Kubinski So.
3 Mohawk 2005 2 3 112 Justin Seifried Jr.
3 Phoenix 2005 2 1 119 Anwar Goeres Jr.
3 South Jefferson 2005 2 2 125 Justin Lister So.
3 Adirondack 2005 2 6 130 Zachary Galligan Jr.
3 Morrisville-Eaton 2005 2 1 140 Paul LeBlanc Sr.
3 Copenhagen 2005 2 5 145 Ryan Petrus Sr.
3 Adirondack 2005 2 4 152 Dave Ballard Sr.
3 Lowville 2005 2 5 160 Matt McHugh Sr.
3 South Jefferson 2005 2 3 171 Darrick Smith Jr.
3 Adirondack 2005 2 5 189 Jake Austin Sr
3 Cooperstown 2005 2 2 215 Brendan Hill Sr.
3 Cato-Meridian 2005 2 2 275 Tim LaRose Sr.
3 Watertown 2006 1 4 96 Shawn Bohn So.
3 Central Square 2006 1 6 119 Winky Shepard So.
3 Mexico 2006 1 5 125 Kevin Smith Jr.
3 Mexico 2006 1 3 135 Ron Majerus So.
3 Whitesboro 2006 1 3 145 Matt DeMichiel Jr.
3 Fowler 2006 1 4 152 Jose Cruz Sr.
3 New Hartford 2006 1 5 160 Greg Hurd Sr.
3 Immaculate Heart Central 2006 2 2 103 Ken Kampnich Fr.
3 Mohawk 2006 2 2 119 Justin Seifried Sr.
3 Phoenix 2006 2 6 125 Anwar Goeres Sr.
3 Beaver River 2006 2 3 130 Joe Widrick Jr.
3 Beaver River 2006 2 1 135 Shane Roggie Sr.
3 Immaculate Heart Central 2006 2 2 140 Derek Brenon So.
3 General Brown 2006 2 1 145 Mike Kampnich Jr.
3 Adirondack 2006 2 3 152 Mike Cole Sr.
3 General Brown 2006 2 4 160 Tyler Flath Jr.
3 South Jefferson 2006 2 4 171 Darrick Smith Sr.
3 Adirondack 2006 2 4 189 Anthony Austin Jr.
3 Cato-Meridian 2006 2 1 215 Jason Brown Sr.
3 Lowville 2006 2 2 275 Skylar Tuttle Sr.
3 Cicero-North Syracuse 2007 1 6 119 Anthony Maiorano Sr.
3 Mexico 2007 1 3 130 Kevin Smith Sr.
3 Central Square 2007 1 6 135 Mike Smith Sr.
3 East Syracuse-Minoa 2007 1 4 140 Mick Letcher Jr.
3 Mexico 2007 1 2 145 Ron Majerus Jr.
3 Fulton 2007 1 5 152 Matt Bogardus Jr.
3 Whitesboro 2007 1 3 160 Matt DeMichiel Sr.
3 East Syracuse-Minoa 2007 1 4 215 Brett Adams Jr.
3 Phoenix 2007 2 1 96 Kyle Crisafulli Fr.
3 Phoenix 2007 2 5 119 Mark Crisafulli So.
3 Watertown 2007 2 6 119 Ken Kampnich So.
3 Watertown 2007 2 6 125 Brian Kampnich Jr.
3 South Jefferson 2007 2 6 130 Tony Defranco Sr.
3 Beaver River 2007 2 3 135 Joe Widrick Sr.
3 Watertown 2007 2 3 140 Tony Doldo So.
3 General Brown 2007 2 1 145 Mike Kampnich Sr.
3 South Jefferson 2007 2 2 145 Justin Lister Sr.
3 Watertown 2007 2 2 152 Derek Brenon Jr.
3 Morrisville-Eaton 2007 2 3 160 Ryan LeBlanc So.
3 General Brown 2007 2 4 160 Tyler Flath Sr.
3 Adirondack 2007 2 1 189 Anthony Austin Sr.
3 Frankfort-Schuyler 2007 2 2 215 Hank Penree Jr.
3 Central Square 2008 1 4 119 Winky Shepard Sr.
3 Oswego 2008 1 5 130 Ryan Blauvelt Sr.
3 Watertown 2008 1 1 135 Luke Bohn Sr.
3 East Syracuse-Minoa 2008 1 4 145 Mick Letcher Sr.
3 Mexico 2008 1 5 152 Ron Majerus Sr.
3 Fulton 2008 1 2 160 Matt Bogardus Sr.
3 Mexico 2008 1 2 171 Collin Toney Sr.
3 Fowler 2008 1 6 215 James Chaplin Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2008 2 2 96 Dylan Kavanaugh Fr.
3 Dolgeville 2008 2 5 96 Dan Haughton Fr.
3 Phoenix 2008 2 2 103 Kyle Crisafulli So.
3 Sandy Creek 2008 2 3 103 DJ Pfluger 8th
3 Adirondack 2008 2 5 103 Ken Eaton Jr.
3 South Jefferson 2008 2 4 119 Sean Hanson So.
3 Immaculate Heart Central 2008 2 2 125 Brian Kampnich Jr.
3 Immaculate Heart Central 2008 2 6 130 Ken Kampnich Jr.
3 Phoenix 2008 2 3 135 Mark Crisafulli Jr.
3 Cato-Meridian 2008 2 6 140 Nick Lalone Fr.
3 Immaculate Heart Central 2008 2 1 145 Antonio Doldo Jr.
3 Immaculate Heart Central 2008 2 1 152 Derek Brenon Sr.
3 Morrisville-Eaton 2008 2 1 160 Ryan Leblanc Jr.
3 Holland Patent 2008 2 2 189 Dan Fruscella Jr.
3 Frankfort-Schuyler 2008 2 1 215 Hank Penree Sr.
3 Sherburne-Earlville 2008 2 5 285 Chris Pike Jr.
3 Cato-Meridian 2008 2 6 285 Austin Lee So.
3 Corcoran 2009 1 4 285 Elijah Graham Jr.
3 South Jefferson 2009 2 4 103 Jared Crast So.
3 Phoenix 2009 2 2 112 Kyle Crisafulli Jr.
3 Adirondack 2009 2 4 112 Ken Eaton Sr.
3 Sandy Creek 2009 2 3 119 Derek Pfluger Fr.
3 South Jefferson 2009 2 3 125 Sean Hanson Jr.
3 Copenhagen 2009 2 5 130 Andrew Gingerich Sr.
3 Immaculate Heart Central 2009 2 3 140 Kenneth Kampnich Sr.
3 Copenhagen 2009 2 4 140 Ben Freeman Sr.
3 Phoenix 2009 2 3 145 Mark Crisafulli Sr.
3 Morrisville-Eaton 2009 2 1 160 Ryan Leblanc Sr.
3 Holland Patent 2009 2 4 189 Dan Fruscella Sr.
3 Morrisville-Eaton 2009 2 5 215 Alex Meyers Sr.
3 Cato-Meridian 2009 2 3 285 Austin Lee Sr.
3 Mexico 2010 1 6 135 James Loomis Sr.
3 Mexico 2010 1 6 152 Jacob Burke Sr.
3 Corcoran 2010 1 3 160 Lamont Fleming Sr.
3 East Syracuse-Minoa 2010 1 3 171 Dustin Moss Sr.
3 Ilion 2010 2 4 96 Laken Cook 8th
3 Sherburne-Earlville 2010 2 3 103 Tyi Franklin Sr.
3 Phoenix 2010 2 5 112 Nick Tighe Fr.
3 Phoenix 2010 2 2 119 Kyle Crisafulli Sr.
3 Cato-Meridian 2010 2 3 119 Dom Giacolone Sr.
3 South Jefferson 2010 2 2 125 Sean Hanson Sr.
3 General Brown 2010 2 4 130 Eric Munk Sr.
3 Sandy Creek 2010 2 1 135 Derek Pfluger So.
3 Sandy Creek 2010 2 6 140 Kris Shirley Sr.
3 Phoenix 2010 2 4 145 Tyler Button So.
3 Canastota 2010 2 6 145 Tyler Sirota Jr.
3 Phoenix 2010 2 3 152 Caleb Wallace Sr.
3 Cato-Meridian 2010 2 2 160 Nick Lalone Jr.
3 Canastota 2010 2 4 160 Zach Zupan Fr.
3 Phoenix 2010 2 4 171 Austyn Hayes So.
3 Holland Patent 2010 2 3 215 Matt Rees Sr.
3 Mexico 2011 1 5 171 Troy Benjamin Sr.
3 Indian River 2011 1 3 285 Alex Tibbles Sr.
3 General Brown 2011 2 2 96 Ryan Snow Fr.
3 Chittenango 2011 2 6 96 Cody Carbury Jr.
3 Phoenix 2011 2 5 103 Laken Cook Fr.
3 Phoenix 2011 2 1 119 Nick Tighe So.
3 Canastota 2011 2 3 130 Anthony Finocchiaro Jr.
3 Chittenango 2011 2 3 135 Wesley Blanding Jr.
3 Sandy Creek 2011 2 2 140 Derek Pfluger Jr.
3 Beaver River 2011 2 5 140 Isaiah Riccio So.
3 Phoenix 2011 2 3 145 Tyler Button Jr.
3 General Brown 2011 2 4 145 Nate Silverthorn Jr.
3 Sherburne-Earlville 2011 2 4 152 Greg Duvall Sr.
3 Sandy Creek 2011 2 5 152 Jared Soule Jr.
3 Copenhagen 2011 2 4 160 Phillip Clarke Sr.
3 Canastota 2011 2 5 171 Zach Zupan So.
3 Phoenix 2011 2 6 171 Austyn Hayes Jr.
3 Cato-Meridian 2011 2 1 189 Nick Lalone Sr.
3 Ilion 2011 2 6 189 Jon Treen Sr.
3 Hannibal 2011 2 6 215 Josh Lewis Sr.
3 Fulton 2012 1 6 138 Adam Wallace Sr.
3 Carthage 2012 1 2 170 Shayne Brady Jr.
3 Indian River 2012 1 3 220 Derrek Dalton Sr.
3 Holland Patent 2012 2 6 99 Alex Herringshaw 8th
3 General Brown 2012 2 3 106 Ryan Snow So.
3 Chittenango 2012 2 6 106 Cody Carberry Sr.
3 Adirondack 2012 2 3 120 Pat Webster Sr.
3 Phoenix 2012 2 1 126 Nick Tighe Jr.
3 Chittenango 2012 2 5 132 Wesley Blanding Sr.
3 Canastota 2012 2 2 138 Anthony Finnocchiaro Sr.
3 Beaver River 2012 2 3 138 Isaiah Riccio Jr.
3 Phoenix 2012 2 1 145 Tyler Button Sr.
3 Port Byron 2012 2 3 145 Mitch Janes Sr.
3 General Brown 2012 2 4 145 Nathan Silverthorn Sr.
3 Sandy Creek 2012 2 2 152 Derek Pfluger Sr.
3 Sandy Creek 2012 2 4 160 Jared Soule Sr.
3 General Brown 2012 2 6 160 Tyler Silverthorn So.
3 Canastota 2012 2 1 170 Zack Zupan Jr.
3 Immaculate Heart Central 2012 2 5 182 Bill Koelmel Sr.
3 Phoenix 2012 2 3 195 Austyn Hayes Sr.
3 Canastota 2012 2 6 220 Travis Conklyn Sr.
3 New Hartford 2013 1 6 99 Kelan McKenna Fr.
3 Rome Free Academy 2013 1 6 126 Antonio Deluco Sr.
3 Carthage 2013 1 1 182 Shayne Brady Sr.
3 Adirondack 2013 2 1 99 Derek Spann Fr.
3 Mexico 2013 2 6 99 Theo Powers Fr.
3 Dolgeville 2013 2 2 106 Danny Fox So.
3 Adirondack 2013 2 4 106 Ryan O'Rourke Fr.
3 General Brown 2013 2 4 126 Ryan Snow Jr.
3 Phoenix 2013 2 1 138 Nick Tighe Sr.
3 Immaculate Heart Central 2013 2 4 145 Nick Koelmel Jr.
3 Phoenix 2013 2 2 152 Rowdy Prior Sr.
3 Adirondack 2013 2 4 152 Tyler Spann Sr.
3 Oneida 2013 2 3 160 Matt Fisher Sr.
3 General Brown 2013 2 5 160 Tyler Silverthorn Jr.
3 Canastota 2013 2 1 182 Zack Zupan Sr.
3 Lowville 2013 2 4 285 Brandon Fayle Sr.
3 New Hartford 2014 1 3 99 Kellan McKenna So.
3 Fulton 2014 1 5 120 Mitchell Woodworth Jr.
3 Jamesville-Dewitt 2014 1 3 195 Ben Honis Sr.
3 Carthage 2014 1 3 285 Trevor Gibbons Sr.
3 Mexico 2014 2 3 106 Theo Powers So.
3 Central Valley Academy 2014 2 4 106 Tanner Cook Fr.
3 Adirondack 2014 2 2 113 Derek Spann So.
3 Adirondack 2014 2 5 113 Ryan O’Rourke So.
3 General Brown 2014 2 2 126 Ryan Snow Sr.
3 Holland Patent 2014 2 3 126 Hunter Richard Fr.
3 Port Byron 2014 2 6 132 Cormac Green Sr.
3 Central Valley Academy 2014 2 2 138 Laken Cook Sr.
3 Holland Patent 2014 2 1 145 Alex Herringshaw So.
3 General Brown 2014 2 2 152 Tyler Silverthorn Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2014 2 5 152 Simon Breckinridge Jr.
3 Mexico 2014 2 1 160 Trevor Allard Jr.
3 Dolgeville 2014 2 3 170 Triston Engle Jr.
3 Mexico 2014 2 4 170 Jacob Woolson Jr.
3 South Jefferson 2014 2 2 182 Daniel Smith Sr.
3 Phoenix 2014 2 5 182 William Hilliard So.
3 Port Byron 2014 2 6 182 Chris Pinckney Jr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2014 2 2 195 Lane Frost Sr.
3 South Jefferson 2014 2 5 195 Logan Laflamme Sr.
3 Sandy Creek 2014 2 2 220 Jake Benedict Sr.
3 Sherburne-Earlville 2014 2 3 220 Garrett Duvall Jr.
3 Oneida 2014 2 3 285 Tyler Havener Sr.
3 New Hartford 2015 1 5 106 Kelan McKenna Jr.
3 New Hartford 2015 1 5 132 Dempsey King Sr.
3 Indian River 2015 1 4 170 Sonny McPherson Jr.
3 Whitesboro 2015 1 3 220 Tyler Hudson Sr.
3 Carthage 2015 1 4 285 Erik Jessell Sr.
3 Mexico 2015 2 3 106 Austin O`Reilly Jr.
3 Central Valley Academy 2015 2 4 106 CJ Walz So.
3 South Jefferson 2015 2 5 106 Trey Laflamme So.
3 Mexico 2015 2 1 113 Theo Powers Jr.
3 Adirondack 2015 2 2 120 Derek Spann Jr.
3 Adirondack 2015 2 5 126 Ryan O`Rourke Jr.
3 Onondaga-Tully 2015 2 3 132 Tyler Field Sr.
3 Phoenix 2015 2 5 132 Brad Dietz Jr.
3 Canastota 2015 2 3 138 Nate Walker Sr.
3 Camden 2015 2 2 145 Garrett Mitchell Sr.
3 Mexico 2015 2 5 145 Austin Whitney Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2015 2 5 152 Jason Colon Sr.
3 Vernon-Verona-Sherrill 2015 2 5 160 Simon Breckinridge Sr.
3 Mexico 2015 2 2 170 Trevor Allard Sr.
3 Morrisville-Eaton 2015 2 5 170 Brett Lewis Sr.
3 Mexico 2015 2 1 182 Jacob Woolson Sr.
3 Dolgeville 2015 2 2 182 Triston Engle Sr.
3 Dolgeville 2015 2 2 195 Kasey Foster Sr.
3 Sherburne-Earlville 2015 2 3 195 Jack Buell Jr.
3 General Brown 2015 2 5 195 Ricardo Dawkins Jr.
3 Canastota 2015 2 1 220 Elijah Sampo Sr.
3 Phoenix 2015 2 3 220 Will Hilliard Jr.
3 Sherburne-Earlville 2015 2 6 220 Garrett Duvall Sr.
3 Herkimer-Saquoit Valley 2015 2 2 285 Dan Appley Sr.
3 Jamesville-Dewitt 2016 1 3 99 Matt Griffin So.
3 New Hartford 2016 1 2 113 Kelan McKenna Sr.
3 Liverpool 2016 1 3 132 Audey Ashkar Sr.
3 Baldwinsville 2016 1 6 195 Alex Bowen Sr.
3 Central Valley Academy 2016 2 1 99 Jon Charles So.
3 Phoenix 2016 2 2 106 Cahal Donovan Fr.
3 Mexico 2016 2 2 113 Austin O`Reilly Sr.
3 South Jefferson 2016 2 5 113 Trey Laflamme Jr.
3 Mexico 2016 2 2 120 Theo Powers Sr.
3 Adirondack 2016 2 3 126 Derek Spann Sr.
3 Mexico 2016 2 4 126 Hunter Howland Sr.
3 Morrisville 2016 2 6 126 Zach Burke Sr.
3 Adirondack 2016 2 2 132 Ryan O`Rourke Sr.
3 Holland Patent 2016 2 5 132 TJ Phillpotts So.
3 Central Valley Academy 2016 2 2 138 Tanner Cook Jr.
3 Phoenix 2016 2 6 138 Brad Dietz Sr.
3 Holland Patent 2016 2 1 145 Hunter Richard Jr.
3 Phoenix 2016 2 2 145 Ross McFarland Fr.
3 South Jefferson 2016 2 3 145 Holden Pelton Sr.
3 Holland Patent 2016 2 1 170 Alex Herringshaw Sr.
3 Adirondack 2016 2 4 182 Joe Hennessey Sr.
3 Camden 2016 2 5 182 Brett Finch Sr.
3 Sherburne-Earlville 2016 2 1 195 Jack Buell Sr.
3 Sandy Creek 2016 2 2 195 Joe Benedict So.
3 General Brown 2016 2 1 220 Ricardo Dawkins Sr.
3 Morrisville 2016 2 4 220 Anthonhy Moffo Jr.
3 Adirondack 2016 2 1 285 Andrew Tanner Jr.
3 General Brown 2016 2 2 285 Jacob Beckwith Sr.
3 Jamesville-Dewitt 2017 1 3 99 Myles Griffin 8th
3 Jamesville-Dewitt 2017 1 4 106 Matt Griffin Jr.
3 Indian River 2017 1 4 126 Stefan Colbert Sr.
3 Carthage 2017 1 6 220 Caleb Null Sr.
3 Central Valley Academy 2017 2 4 99 Marek Bush 8th
3 Central Valley Academy 2017 2 5 99 Mason Bush 8th
3 Central Valley Academy 2017 2 2 106 Jon Charles Jr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2017 2 3 106 Matt Garland So.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2017 2 1 113 Trey Laflamme Sr.
3 Little Falls 2017 2 6 113 Neiko Scarano Sr.
3 Phoenix 2017 2 4 120 Cahal Donovan So.
3 Central Valley Academy 2017 2 3 126 CJ Walz Sr.
3 Adirondack 2017 2 6 126 Kevin Spann Jr.
3 Morrisville-Eaton 2017 2 4 132 Beau Burke Jr.
3 Central Valley Academy 2017 2 1 138 Hunter Shaut So.
3 Holland Patent/Saquoit Valley 2017 2 3 138 TJ Philpotts Jr.
3 Central Valley Academy 2017 2 1 145 Tanner Cook Sr.
3 Holland Patent/Saquoit Valley 2017 2 1 152 Hunter Richard Sr.
3 Phoenix 2017 2 2 152 Ross McFarland So.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2017 2 4 160 Caleb Beach Sr.
3 Chittenango 2017 2 5 170 Connor Fredericks Jr.
3 Canastota 2017 2 2 182 Doug Simmons Jr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2017 2 2 195 Joe Benedict Jr.
3 General Brown 2017 2 5 220 Luke Rogers Sr.
3 Adirondack 2017 2 3 285 Andrew Tanner Sr.
3 Jamesville-Dewitt/CBA 2018 1 3 106 Matt Griffin Sr.
3 Jamesville-Dewitt/CBA 2018 1 3 126 Tyler Kellison Jr.
3 Jamesville-Dewitt/CBA 2018 1 4 138 Garrett Bauer Sr.
3 Rome Free Academy 2018 1 6 285 Spencer Pisaneschi Sr.
3 Camden 2018 2 2 99 Devin Coleman Sr.
3 Central Valley Academy 2018 2 3 99 Mason Bush Fr.
3 Lowville 2018 2 4 106 Micah Roes So.
3 Central Valley Academy 2018 2 1 113 Marek Bush Fr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2018 2 3 113 Matt Garland Jr.
3 Marcellus 2018 2 3 132 Cahal Donovan Jr.
3 Camden 2018 2 2 138 Riley Gerber Sr.
3 New Hartford 2018 2 3 138 Ian McKenna Sr.
3 Central Valley Academy 2018 2 2 145 Hunter Shaut Jr.
3 Holland Patent 2018 2 3 145 TJ Philpots Sr.
3 Copenhagen 2018 2 1 152 Dempsey Carroll Jr.
3 Hannibal 2018 2 6 152 Zach Williams Jr.
3 Lowville 2018 2 6 160 Isaiah Roes Sr.
3 Phoenix 2018 2 1 170 Ross McFarland Jr.
3 Central Valley Academy 2018 2 4 170 Trent Ingraham Sr.
3 Chittenango 2018 2 1 182 Connor Fredericks Sr.
3 Canastota 2018 2 1 195 Doug Simmons Sr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2018 2 1 220 Joe Benedict Sr.
3 Onondaga/Tully 2018 2 3 285 Nate Briggs Sr.
3 Jamesville-Dewitt 2019 1 2 126 Tyler Kellison Sr.
3 Cicero-North Syracuse 2019 1 5 126 Nate Osborne Sr.
3 Fulton 2019 1 3 160 Camrin Galvin Jr.
3 West Genesee 2019 1 6 160 Devin Earl Jr.
3 Syracuse 2019 1 6 195 Mykle Thomas Sr.
3 Central Valley Academy 2019 2 6 99 Sixx Cook 8th
3 Cooperstown-Milford 2019 2 3 106 Avery Leonard So.
3 Lowville 2019 2 2 113 Micah Roes Jr.
3 Central Valley Academy 2019 2 3 113 Mason Bush So.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2019 2 2 120 Matt Garland Sr.
3 Central Valley Academy 2019 2 3 126 Marek Bush So.
3 Mexico 2019 2 4 126 Dean Shambo Jr.
3 Central Valley Academy 2019 2 1 145 Hunter Shaut Sr.
3 Marcellus 2019 2 3 145 Cahal Donovan Sr.
3 Dolgeville/Oppenheim-Ephratah-St. Johnsville 2019 2 2 160 Jacob Null So.
3 General Brown 2019 2 6 160 Matthew McManaman Sr.
3 Copenhagen 2019 2 4 170 Dempsey Carroll Sr.
3 Hannibal 2019 2 5 170 Zach Williams Sr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2019 2 4 182 Anthony Rasmussen Jr.
3 Holland Patent 2019 2 6 195 Bryce Dare So.
3 Canastota 2019 2 5 285 Mike Leibl Jr.
3 West Genesee 2020 1 6 132 Nate Wade Jr.
3 Central Square 2020 1 3 145 Kole Mulhauser So.
3 Fulton 2020 1 6 160 Camrin Galvin Sr.
3 Carthage 2020 1 4 195 Fombo Azah Sr.
3 Auburn 2020 1 7 220 Keyshin Cooper Sr.
3 Marcellus/Onondaga 2020 2 6 106 Carl Santariello So.
3 Adirondack 2020 2 6 113 Bryar Croniser Sr.
3 Cooperstown 2020 2 2 120 Avery Leonard Jr.
3 Central Valley Academy 2020 2 4 120 Mason Bush Jr.
3 Lowville 2020 2 2 126 Micah Roes Sr.
3 Hannibal-Cato Meridian 2020 2 7 126 Hunter White Sr.
3 Mexico 2020 2 2 132 Dean Shambo Sr.
3 Central Valley Academy 2020 2 3 132 Marek Bush Jr.
3 Marcellus/Onondaga 2020 2 4 138 Dylan Price Jr.
3 Central Valley Academy 2020 2 4 152 Keagen Case Sr.
3 Dolgeville 2020 2 1 160 Jacob Null Jr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2020 2 5 182 Anthony Rasmussen Sr.
3 South Jefferson/Sandy Creek 2020 2 1 195 Tyler Mousaw Sr.
3 Holland Patent 2020 2 5 195 Bryce Dare Jr.
3 Homer 2020 2 5 220 Sam Sorenson Fr.
3 Canastota 2020 2 2 285 Mike Leibl Sr.
3 Mount Markham 2020 2 5 285 Isaiah Trago Jr.
3 Carthage 2022 1 6 126 Brogan Fielding So
3 Indian River 2022 1 3 132 Alex Booth Sr
3 Central Square 2022 1 1 189 Kole Mulhauser Sr
3 Watertown 2022 1 8 215 Cain Roberts Sr
3 New Hartford/Saquoit Valley 2022 1 1 285 Charlie Tibbitts Sr
3 Central Valley Academy 2022 2 5 102 Gene Edwards 8th
3 Homer 2022 2 1 110 Talan Hubbard So
3 Copenhagen 2022 2 3 118 Chase Nevills So
3 Lowville 2022 2 8 118 Patrick Grimsey Fr
3 Camden 2022 2 3 126 Trey Kimball Jr
3 Central Valley Academy 2022 2 6 126 Cooper Reed Fr
3 Copenhagen 2022 2 8 132 Tavian Camper So
3 Central Valley Academy 2022 2 3 138 Kace Cook Sr
3 General Brown 2022 2 4 138 David O`Neil Sr
3 Central Valley Academy 2022 2 3 145 Sixx Cook Jr
3 Mount Markham 2022 2 5 160 Aydin Deforest Sr
3 Canastota 2022 2 8 160 Evan Austerman Sr
3 Holland Patent 2022 2 3 172 Jordan Koenig Jr
3 Central Valley Academy 2022 2 2 189 Ethan Randall Jr
3 Dolgeville-Open-Epha--St Johnsville 2022 2 5 189 Jared Bilinski Jr
3 Homer 2022 2 1 215 Sam Sorenson Jr
3 General Brown 2022 2 2 285 Nick Rogers Sr